środa, 4 września 2013

Nieśmiało pukam...puk,puk

wychylam się zza rogu i zaglądam. stoi tu ktoś z miotłą,żeby mi przylać,czy nikt już do mnie nie zagląda?

zawaliłam sprawę z blogowaniem, ale czasem tak bywa,że jest mnóstwo innych spraw do ogarnięcia,które nijak nie chcą współpracować... więc trzeba sie nimi zająć bardziej intensywnie. dlatego zarzuciłam i blogowanie i hafty. 
dopiero teraz naszła mnie wena twórcza i wymodziłam cóś. fotkę wzięłam z netu,przerysowałam na kartkę i migiem zrobiłam. ale po kolei
zakupiłam sobie w Holandii w super sklepie ACTION za 2 euro fajny zestaw do haftu. wzorki oraz igłę schowałam,wykorzystałam za to mulinkę,tamborki i materiał,bo kanwą tego nazwać nie można. haftuje sie nawet nieźle,ale to jest teraz haft podwójnie liczony ;)
oto ten zestawik

 (mulinki zjechały;))

i ten dziwny materiał. podlożyłam czarną torebkę,żeby było coś widać;) 


tutaj natomiast pierwsza praca od baaardzo dawna. teraz tylko muszę to zagospodarować. i mam nadzieję,że do soboty zdążę,bo znowu wyjazd do Holandii


tylko taką fotkę miałam. akurat mi się chciało wczoraj na fejsa wrzucić :D 
zastanawiam się tylko,jak to wyprasować,bo dość sztywne to jest...

#####################################

zakupiłam sobie też dwa małe zestawiki,każdy po 1 euro
tutaj polowałam głównie na igły i nici dla Jowity. czasem chce jej się coś dla lalek haftnąć. i tak oto jeden papierek z wzorkami gdzieś się wziął i zawieruszył. były to wzorki z sukienką baletnicy i z baletkami.
tylko tyle zostało


w zestawie był wąski kawałek kanwy,najprawdziwszej ;) , igła,mulinki,wzorki i ramki. bardzo to fajniuśkie. jak tylko jeszcze takie zestawy spotkam,to na pewno kupię. przydadzą się,prawda?

#######################################

wszystko pięknie,ładnie. pokazałam się,pochwaliłam zakupami,a teraz zbieram się do zebrania ochrzanu ;)
od razu więc pozdrawiam wszystkie osóbki,które tu czasem zaglądały i będą zaglądać. mam nadzieję,że teraz częściej sama też będę coś tu działać. może taka odskocznia od problemów to lepsze,niż nie zaglądanie w ogóle?

buźka dla wszystkich. papa

2 komentarze:

  1. Hej no właśnie zastanawiałam się co u Ciebie ? Kochana mam prośbę jakbyś miała jakieś proste wzory do wyszycia przez dzieci ( nie wspomne, że upośledzone) naprawdę prostę i jakieś w miarę jednokolorowe to bardzo byłabym wdzięczna za pomoc

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne te zestawiki:) 1 euro to prawie za damo. Jakby co to weź więcej:) Ja też takie chce:)

    OdpowiedzUsuń